Eforsuz Yaşam Hareketi

Eforsuz Yaşam Hareketi Kızkardeşliği

Arın, Keşfet, Rahatla

Eforsuz Yaşam Hareketi 2015 yılında benim ücretsiz içerik üretmeye başlamamla doğan ve gittikçe büyüyerek yüzbinlerce kişiye ulaşan ve hayatlarını kökten dönüştürmeye kararlı olanların yaşamlarını eforsuzlaştıran oluşumun adıdır.

Eforsuz Yaşamı diğer her oluşumdan farklı kılan şey sizi koşulsuzdan koşullu dünyaya geçişte bu dünyada ne meydana getirmek istiyorsanız, bu süreci destekleyecek bilgeliği göstermesi ve karşınıza çıkabilecek zorluklarla ne yapacağınızı anlamanızı ve yapmanızı sağlamasıdır.

Yaşam anlayışınız derinleştikçe hayatı anladıkça daha coşkulu ve yaradılışımıza uyumlu yaşamaya başlarsınız. Eforsuz Yaşamı herkes öğrenip anlayışını derinleştirip hayatını istediği hayaller doğrultusunda ve beklediğinden de daha iyi yönde iyileştirebilir.

Eforsuz Yaşam’ı seçen her birey hayatın eforsuzluğunu ve onu desteklediğini bilir, anlar ve uygular böylece daha iyi bir insana dönüşür, kalbini açık tutmayı öğrenir ve hayalleri için aksiyona geçmek onun için eğlenceli ve kolay hale gelir.


EFORSUZ YAŞAM KIZKARDEŞLİĞİ

Eforsuz yaşamın temellerini öğrenebileceğiniz ve hayatınıza adapte edebileceğiniz 12 aylık bir grup programıdır. 12 ayda bir kendini tekrar eder. Program boyunca benim liderliğimde bir
kızkardeşliği grubu eşliğinde her hafta 45 dakika buluşarak düzenli bir şekilde yol alırız. Bu 45 dakikalık görüşmelerin ilki ve üçüncüsü ayın konusunun eğitimini içerir. Aralardaki 2 görüşme ayın eğitim konusu ile ilgili soru cevap (çember) şeklinde ilerler. Böylece sizinle yakından
ilgilenme ve sorularınızı yanıtlama fırsatı bulurum. Kızkardeşliği oturumları sayesinde 1 kişinin sorusu diğer kişinin merak ettiği konuya cevap olabilir böylece zaman kazanırken; kendimizi
güvende hissederek yalnız baş edemediğimiz sorunları birlikte güvenle aşma fırsatı buluruz.

Kızkardeşliği grup oturumları tüm kadınların dönüşümleri için güvenle birlikte yol alabilecekleri değerli kutsal alanlardır. Kızkardeşliği benim kendi dönüşümümde en etkili ve güvendiği araçlardan birisi olduğu için bu programın temel taşıdır. Programda bize özel gizli bir Facebook grubu var, destek istediğimizde ve konu takibi için bu platformu kullanıyoruz.
Program 3 aylık dönemler halinde ilerler ve üyeliğinizi 3 ayda bir yenilemeniz gerekmektedir.

Programa Katılım Bilgileri

Program her 3 ayda bir yeni katılımcılara yeni fiyatlarla açılır. Programa girdiğiniz aynı yatırım miktarından, program ömrü boyunca çıkmazsanız devam edebilirsiniz. 3 ay sonunda üyeliğinizi aynı fiyattan yenilememeniz durumunda; yeniden üyeliğinizi yenilemek için minimum 3 ay beklemelisiniz ve sonrasında yeni dönem
yatırım fiyatından tekrar programa katılabilirsiniz.

EFORSUZ YAŞAM İNZİVALARI

İşinizin ve hayatınızın mevcut durumundan bir süre uzaklaşarak hayatınıza uzaktan bakmanızı sağlar.Hayatınızda bir inziva deneyimi yaşamadıysanız eğer, bir inzivanın sizin yaşamınız ve işiniz için değerini ve önemini bilemeyebilirsiniz. İnziva kelime anlamıyla geri çekilmek ve yalnızlıkta kendi kendinle kalmaktır. Bu değerli ve eğlenceli zamanı kendiniz için yaratmak bir süre kuşbakışı hayatınıza bakmanıza sebep olmakla kalmayacak, aynı zamanda birlikte çalışmamız ve geçireceğimiz vakitteki deneyimlerimiz işiniz ve hayatınızda gitmek isteyeceğiniz yönü de net bir şekilde belirlemenizi sağlayacak.

İnzivalar aynı zamanda çok eğlenceli deneyimler ve ben de bu şekilde organize ederek keyifli olması için çeşitli aktiviteler de planlıyorum birlikte eğlendiğimize emin oluyorum. Bunun yanı sıra benimle geçireceğiniz vakitte tüm sorularınızı ve aklınıza takılanları sorabilmeniz için sizinle 1e1 de ilgilenmem için vaktimiz olacak.

MEVCUT inzivalar için beni sosyal medyadan ve web sitemden takip ederek bir sonraki inzivanın gün ve mekan detaylarından haberdar olabilirsiniz. Her seferinde değişen şehirler ve mekanlar sayesinde ben de değişik toprak, su, çevre ve kültürlerle birlikte olup harmanlandığıma inanıyorum. Bu inzivalar beni de, sizi de zengin deneyimlere açan ve ancak deneyimle dönüşmemize sebep olan, benim en sevdiğim sizinle bir araya gelme biçimlerinden.

İnziva Programları Katılım Bilgileri:

Bu inzivaların çeşitlerine göre aşağıdaki formu doldurarak inziva katılım bilgilerinizi bana ulaştırın ve size uygun olan grup inzivası opsiyonlardan sizi haberdar edelim.

EŞSİZLİĞİNİ KUCAKLA İŞ VE YAŞAM İNZİVASI(4 gece 5 Gün / 2 gece 3 gün) (Herkes açık)

TANRIÇA YOLU OKULU: KIYMETLİ KADINLAR KULÜBÜ İNZİVASI(3 gece 4 Gün) (Yalnızca Program Katılımcılarına açık)